Домашня сторінка > Натхнення > Porady > Як фарбувати методом розпилення?
Як фарбувати методом розпилення?
Обладнання для фарбування розпиленням
Фарбування розпиленням полягає в розпиленні фарби під тиском на підготовлену поверхню. Для такого фарбування потрібен гідродинамічний агрегат, в якому фарба розбивається на найдрібніші краплинки під впливом стисненого повітря. Це сучасний, швидкий та ефективний метод фарбування. Середня швидкість покриття поверхні фарбою становить 4 м2 за хвилину. Перевагою цієї технології є повне, рівномірне та однорідне покриття поверхні.
Сучасний інтер’єр пофарбований фарбою MAGNAT CERAMIC 7
ПОРАДА
Фарбування розпиленням вимагає певних навичок, але за наявності відповідних інструкцій з ним може впоратися навіть початківець. Для правильного виконання цієї операції слід приділити увагу таким діям:
• підготовка фарби
У разі фарбування методом розпилення дотримуйтесь рекомендацій виробника фарби. Найчастіше вони стосуються ретельного розмішування фарби та її фільтрування, щоб позбутися можливих забруднень.
• підключення пістолета
Підключення пістолета до компресора за допомогою гнучкого пневматичного шланга і регулятора тиску.
• наповнення бака фарбою
Ідеально, якщо вдасться наповнити бак такою кількістю фарби, якої вистачить для покриття всієї поверхні стіни, щоб не потрібно було переривати розпочату роботу.
• налаштування пістолета
Перш ніж розпочати роботу, виконайте пробне фарбування (на шматку картону) та за потреби відрегулюйте пістолет і тиск повітря.
• початок фарбування
Пістолет повинен знаходитися на відстані не менше і не більше 15-20 см від поверхні, яка фарбується. Руку слід вести по прямій лінії і стежити за тим, щоб не напружувати зап’ястя.
• після завершення роботи пристрій слід ретельно вимити.
Переваги фарбування розпиленням
Перевагами фарбування методом розпилення є:
• швидкість
• бездоганний результат
• економія фарби
Цей метод має безліч застосувань: починаючи від фарбування стін і стель житлових помешкань, сходових майданчиків, технічних приміщень, фасадів до виробничих цехів, конструкцій, холів, офісів і багатьох інших об’єктів. У помешканнях його використовують, зокрема, для фарбування великих поверхонь та елементів зі складною формою, як-от радіатори опалення, перила або ліпнина.
Кінцевий результат
Перевагою фарбування розпиленням є висока міцність малярного покриття, його стійкість до стирання і швидкість виконання робіт, а також те, що для повного покриття поверхні достатньо однократного нанесення.
Кінцевим результатом фарбування методом розпилення є ідеально пофарбована поверхня з високими експлуатаційними та естетичними характеристиками.
Затишна вітальня пофарбована фарбою MAGNAT CERAMIC 3
Хоум-стейджинг: як підготувати житло до продажу та підвищити його вартість?
Хоум-стейджинг – це поняття, яке набуло популярності на Заході та в США. Воно означає підготовку і покращення вигляду житла таким чином, щоб збільшити його продажну вартість. В Україні теж дедалі більше компаній та людей займаються хоум-стейджингом. Що варто знати про цю послугу?
Бордовий колір в інтер’єрі – оригінальний дизайн кімнат у бордових тонах
Бордовий – це темний і насичений відтінок червоного. Іноді його визначають як колір червоного вина. Вам до вподоби цей благородний відтінок? Дізнайтеся, як використати колір бордо у вітальні, кухні, спальні та ванній кімнаті.
Як ввести до інтер’єру бордовий колір? Чи буде гарною ідеєю бордова стіна у вітальні, а чи краще вибрати декор у бордовому кольорі? До яких стін пасують бордові доповнення? Відповіді на ці запитання ви знайдете у нашій статті. Ми також покажемо багато ідей для використання бордового кольору у вітальні, кухні та інших кімнатах.
Який колір стін підібрати під коричневі меблі у кухні – ідеї та варіанти
Кольори землі, тобто бежеві, світло- і темно-коричневі, сьогодні на піку популярності! Ще кілька років тому модними були білі, а також сірі кухні. Однак зараз у тренді кольорові кухонні фасади, особливо у барвах, що асоціюються з природою та вписуються до модних інтер’єрів у стилі сканді, бохо, вінтаж або mid-century modern. На додачу до зеленого і відтінків синьої гами зустрічаються і темні меблі. То який же колір стін буде найкращим рішенням для кухні з коричневими меблями? Відповідь на це запитання ви знайдете у нашій статті. Також ми покажемо варіанти дизайну з кухонними шафками світло- і темно-коричневого кольору.
Інтер’єр у кольорах землі – ідеї та варіанти
Бежеві і кремові, коричневі, зелені і сірі у повній палітрі відтінків, а на додачу вибілені сині та жовті – це кольори, притаманні природі, які зазвичай називають кольорами землі. Користуючись цим простим ключем, ви легко створите гармонійні колірні поєднання, які впишуться до будь-якого стилю. Барви землі підкреслять мінімалізм скандинавських інтер’єрів та лофтів, увиразнять елегантність класичних композицій та створять ідилічну, теплу атмосферу в рустикальних і вінтажних помешканнях.