Домашня сторінка > Натхнення > Porady > Як фарбувати методом розпилення?

Як фарбувати методом розпилення?
Обладнання для фарбування розпиленням
Фарбування розпиленням полягає в розпиленні фарби під тиском на підготовлену поверхню. Для такого фарбування потрібен гідродинамічний агрегат, в якому фарба розбивається на найдрібніші краплинки під впливом стисненого повітря. Це сучасний, швидкий та ефективний метод фарбування. Середня швидкість покриття поверхні фарбою становить 4 м2 за хвилину. Перевагою цієї технології є повне, рівномірне та однорідне покриття поверхні.

Сучасний інтер’єр пофарбований фарбою MAGNAT CERAMIC 7
ПОРАДА
Фарбування розпиленням вимагає певних навичок, але за наявності відповідних інструкцій з ним може впоратися навіть початківець. Для правильного виконання цієї операції слід приділити увагу таким діям:
• підготовка фарби
У разі фарбування методом розпилення дотримуйтесь рекомендацій виробника фарби. Найчастіше вони стосуються ретельного розмішування фарби та її фільтрування, щоб позбутися можливих забруднень.
• підключення пістолета
Підключення пістолета до компресора за допомогою гнучкого пневматичного шланга і регулятора тиску.
• наповнення бака фарбою
Ідеально, якщо вдасться наповнити бак такою кількістю фарби, якої вистачить для покриття всієї поверхні стіни, щоб не потрібно було переривати розпочату роботу.
• налаштування пістолета
Перш ніж розпочати роботу, виконайте пробне фарбування (на шматку картону) та за потреби відрегулюйте пістолет і тиск повітря.
• початок фарбування
Пістолет повинен знаходитися на відстані не менше і не більше 15-20 см від поверхні, яка фарбується. Руку слід вести по прямій лінії і стежити за тим, щоб не напружувати зап’ястя.
• після завершення роботи пристрій слід ретельно вимити.

Переваги фарбування розпиленням
Перевагами фарбування методом розпилення є:
• швидкість
• бездоганний результат
• економія фарби
Цей метод має безліч застосувань: починаючи від фарбування стін і стель житлових помешкань, сходових майданчиків, технічних приміщень, фасадів до виробничих цехів, конструкцій, холів, офісів і багатьох інших об’єктів. У помешканнях його використовують, зокрема, для фарбування великих поверхонь та елементів зі складною формою, як-от радіатори опалення, перила або ліпнина.
Кінцевий результат
Перевагою фарбування розпиленням є висока міцність малярного покриття, його стійкість до стирання і швидкість виконання робіт, а також те, що для повного покриття поверхні достатньо однократного нанесення.
Кінцевим результатом фарбування методом розпилення є ідеально пофарбована поверхня з високими експлуатаційними та естетичними характеристиками.

Затишна вітальня пофарбована фарбою MAGNAT CERAMIC 3

Стіни без забруднень – як цього досягнути?
Передпокій, кухня, дитяча кімната – це приміщення, де стіни зазнають найбільшого забруднення. Тому ми впродовж років були змушені використовувати для опорядження цих кімнат більш темні фарби та інші матеріали, як-от

Шпаклювання стін – на що варто звернути увагу?
Шпаклювальна гладь – гарне рішення для всіх, хто хоче мати ідеально рівні та бездоганно підготовлені до фарбування стіни. Нанесення шпаклювальної гладі не вимагає спеціальних навичок чи обладнання, але для отримання

Як облаштувати кухню в скандинавському стилі?
Кухня в скандинавському стилі проста, мінімалістична, світла і дуже натуральна. Мрієте про скандинавський стиль у своїй кухні? Подивіться, як облаштувати кухню в дусі сканді! Ось найголовніші правила та інтер’єри, що

Лососевий колір стін – з якими кольорами найкраще його поєднувати
Лососевий – це колір, який можна або любити, або щиро ненавидіти. У декого він асоціюється з 90-ми роками, коли ним щедро фарбували стіни будинків. Інші заново відкривають його для себе