Домашня сторінка > Натхнення > Porady > Гостьова кімната – які кольори вибрати для інтер’єру
Гостьова кімната – які кольори вибрати для інтер’єру
Гостьова кімната – це місце, де запрошені вами гості зможуть зручно розташуватися і відпочити. Важливо, щоб її інтер’єр не тільки був гармонійно оформленим, але й справляв враження на гостей! Які кольори вибрати для гостьової кімнати? Як облаштувати цей простір? Ознайомтеся з нашими порадами і надихніться модними кольорами стін для гостьової кімнати.
Дизайн стін у гостьовій кімнаті
Якщо ви маєте власний будинок або квартиру, то напевне плануєте запрошувати до себе гостей: хоч друзів, хоч родичів. Це приємні, але водночас і клопітні моменти. Адже хочеться прийняти гостей як слід, щоб вони комфортно почувалися, і, зрештою, справити на них гарне враження. У цьому вам допоможе правильний вибір меблів, а також колірної гами для гостьової кімнати.
Як оформити стіни у гостьовій кімнаті? У цій статті ви знайдете багато порад та ідей для натхнення від бренду MAGNAT. Ми підкажемо найцікавіші способи фарбування стін у гостьовій кімнаті, кольори та прийоми, які допоможуть перетворити це приміщення на простір з вау-ефектом!
Затишна гостьова кімната пофарбована фарбою MAGNAT kolor love
Чого ми очікуємо від гостьової кімнати?
Саме від відповіді на це запитання залежить, якого кольору тут мають бути стіни.
Гостьова кімната зазвичай слугує для розміщення гостей, які з тих чи інших причин залишаються на ніч. Найчастіше це місце для періодичного сну. Після сімейного святкування або суботньої вечірки гарною ідеєю буде запропонувати гостям переночувати у вашій гостьовій кімнаті, замість того щоб іти додому.
У такому разі дизайн гостьової кімнати може бути барвистим і навіть дещо фантазійним. Ніхто не спатиме тут кожен день, тож можна дати волю своїй творчій натурі. Це стосується і вибору колірної гами для стін гостьової кімнати. У щоденній спальні ризиковано використовувати яскраві кольори, адже з часом вони втомлюватимуть. А от у гостьових кімнатах це цілком допустимо.
Як різні кольори стін гостьової кімнати можуть впливати на її атмосферу?
Однак ситуація інакша, коли гостьова кімната використовується часто. Якщо вона призначена для батьків, які допомагають молодій мамі доглядати за дітьми, або для інших членів родини, краще вибрати такі кольори стін, які не перевантажуватимуть психіку і допоможуть розслабитися після напруженого дня. Це, зокрема, барви природи, тобто бежевий та інші кольори землі, зелений, відтінки білого.
Які кольори стін у гостьовій кімнаті ми рекомендуємо, щоб подарувати гостям гарний настрій? Ось пропозиції від бренду MAGNAT:
• м’який і спокійний зелений відтінок, який покращує душевний стан і наближає до природи.
• ніжні та легкі відтінки жовтого, що нададуть вашому простору затишку, гармонії та тепла.
• нейтральний відтінок бежевого, заспокоює емоції та сприяє відпочинку.
• красивий, теплий відтінок рожевого, що додає оптимізму та відновлює розумові сили.
• лагідний м’ятний колір, який знімає напругу та навіває приємні спогади.
• оливковий, особливо до вподоби людям віком 60+, теплий, ніжний відтінок зеленого. Оливкові стіни чудово поєднуються з меблями у стилі ретро та деревом.
• відтінок з бежевої гами, ідеальний, якщо вам потрібна бежева гостьова кімната або бежева вітальня, але в теплій версії.
Тепла гостьова кімната пофарбована фарбою MAGNAT kolor love
Які кольори стін у гостьовій кімнаті популярні в різних стилях дизайну інтер’єру?
Дизайн гостьової кімнати повинен відповідати загальному стилю всього будинку. Кімната для гостей має виражати індивідуальність господарів будинку/квартири, а отже, бути продовженням того, що можна побачити у вітальні, кухні або їдальні.
Як підібрати колір стін в гостьовій кімнаті до стилю інтер’єру? Ознайомтеся з нашими пропозиціями!
• Бежеві чи сірі стіни: ідеальний варіант, якщо гостьова кімната буде використовуватися часто. Ці кольори гарно сприймаються гостями будь-якого віку, сприяють відпочинку, гармонійно поєднуються з найрізноманітнішими меблями і стилями дизайну, від сучасного до вінтажного.
• Пастельні зелені відтінки є модними кольорами для гостьової кімнати у рустикальному, тосканському, ретро та вінтажному стилях, але також і в сучасних композиціях.
• Теплий, виразний відтінок фіолетового з домішкою білого і рожевого – прекрасний вибір, коли гостьовою кімнатою часто користуватимуться жінки. Вересовий колір покращує настрій, знімає стрес, має чудовий вигляд у товаристві білої гами та деревини.
• Темно-зелені відтінки, як-от пляшковий або смарагдовий: пофарбувавши у такий тон стіну гостьової кімнати, ви створите атмосферу елегантності і розкоші. Темно-зелений колір підходить до інтер’єрів у стилі сучасна класика і бохо.
• Теплі, приглушені коралові, цегляні, теракотові відтінки: вони дуже модні, але в домашніх спальнях часто сприймаються занадто яскравими. А от як кольори для гостьової кімнати підійдуть бездоганно.
Сучасна гостьова кімната пофарбована фарбою MAGNAT kolor love
Які кольори стін у гостьовій кімнаті є найбільш універсальними і легко поєднуються з різними стилями меблів та аксесуарів?
В який колір пофарбувати гостьову кімнату, якщо хочеться, щоб вона була універсальною та позачасовою? Білий – ось колір, який бездоганно поєднується з будь-яким іншим відтінком і будь-яким матеріалом. Завдяки стінам такого кольору гостьова кімната здаватиметься більшою і світлішою. Якщо чистий білий занадто стерильний для вас, хорошим варіантом стане палітра off-white, тобто відтінки білого: холодні (з переходом у сірий) або теплі (з домішкою рожевого чи бежевого).
Які ще можливі кольори, крім білого? Рекомендуємо спробувати дуже світлий сірий. Це ще один нейтральний колір, тому він так само гарно комбінується з будь-якими іншими відтінками. Сірий гармонійно поєднується з деревом, каменем, пластиком, матовими і глянцевими поверхнями, з золотом і міддю, а також із чорним кольором.
Яких кольорів стін слід уникати в гостьовій кімнаті, щоб не перевантажувати психіку гостей?
Чи є якісь кольори, яких слід уникати в гостьовій кімнаті? Ми б не радили використовувати чорний. Навіть якщо вам він подобається, і ви прекрасно себе почуваєте в компанії чорної стіни, ваші гості можуть бути трохи приголомшені нею. Це стосується і дуже темного синього, коричневого та графітово-сірого кольору.
У спальні (будь-якій, зокрема і гостьовій) не рекомендовані також яскраві червоні і помаранчеві тони. У їхньому оточенні навряд чи вдасться відпочити, у великій кількості вони збуджують і навіть здатні викликати агресію.
Тепер ви знаєте, в який колір пофарбувати гостьову кімнату, які відтінки фарби бажано використовувати на стінах, а які ні.
Колір хакі в інтер’єрах – який він на вигляд і з чим його слід поєднувати?
Хакі – це приглушений, спокійний відтінок зеленого, який найчастіше асоціюється з військовим камуфляжем або туристичним одягом. Однак колір хакі – це ще й оригінальна ідея для дизайну інтер’єру! Що варто знати про його використання? Читайте далі!
Кольори красивих інтер’єрів – колекція New Classical
MAGNAT обожнює кольори! Щоденно нас оточують найрізноманітніші барви, які впливають на наше самопочуття, поведінку, концентрацію уваги і навіть творчі здібності та апетит.
«Кольори красивих інтер’єрів» – це колірні поєднання, зібрані з усього портфоліо бренду MAGNAT, завдяки яким ми допомагаємо вам знайти красиві, позачасові рішення для дизайну інтер’єру – не тільки в плані вибору кольору стін, але й аранжування доповнень. Все, що вам потрібно зробити – це вирішити, яку атмосферу ви хочете створити в інтер’єрі, а про решту подбаємо ми!
Private Paradise – красиві інтер’єри у барвах природи
MAGNAT обожнює кольори! Щоденно нас оточують найрізноманітніші барви, які впливають на наше самопочуття, поведінку, концентрацію уваги і навіть творчі здібності та апетит. «Кольори красивих інтер’єрів» – це колірні поєднання, зібрані з усього портфоліо бренду MAGNAT, завдяки яким ми допомагаємо вам знайти красиві, позачасові рішення для дизайну інтер’єру – не тільки в плані вибору кольору стін, але й аранжування доповнень.
Проєктування інтер’єру: як створити простір, що відповідає вашим потребам?
Кожен, хто купує житло, робить у ньому ремонт або будує будинок, зіткнеться з необхідністю його облаштувати. Розробити дизайн-проєкт можна самостійно або доручити це спеціалістам. Ми розповімо вам, які найважливіші принципи проєктування інтер’єру квартири чи будинку.