Домашня сторінка > Натхнення > Inspiracje > Інтер’єр в екостилі – екологічний стиль у дизайні квартири
Інтер’єр в екостилі – екологічний стиль у дизайні квартири
Як оформити в екостилі вітальню, кухню, спальню чи ванну кімнату, щоб вона була натуральною та екодружньою? Якщо ви хочете дізнатися, що означає екостиль в інтер’єрі, читайте нашу статтю і знайомтеся з ідеями для квартири в стилі еко!
Зміст:
- Екостиль в інтер’єрі.
- Як оформити квартиру в екостилі?
- Вітальня в екостилі.
- Екостиль на кухні.
- Ванна кімната в екостилі.
Екостиль в інтер’єрі – це натуральні матеріали, як-от деревина, лоза, різноманітні плетені вироби. Це також візерунки та кольори, які походять від природи – барви землі, соковита зелень, небесна блакить та бірюза морських хвиль. Композицію доповнюють аксесуари та декор у природному стилі.
Як оформити в екостилі кухню, вітальню, спальню та інші кімнати? У цій статті ми зібрали корисні поради, а також представляємо до вашої уваги красиві приклади інтер’єру в екостилі. Стіни, пофарбовані фарбою MAGNAT #kolor love MATTLATEX – найкращий вибір для квартири в екостилі! Ми розповімо чому!
Екостиль в інтер'єрі
Найпопулярніший тренд в облаштуванні квартир і будинків? Екостиль! Ми хочемо жити поруч із природою, екологічно, в оточенні барв і візерунків, які нагадують про красу та спокій, що їх приносить нам спілкування з природою. Як цього домогтися в міській квартирі? За мить ми покажемо вам кілька чудових ідей і дизайнерських прийомів для створення інтер’єру в екостилі!
Водночас варто пам’ятати, що екожитло – це набагато більше, ніж натуральні матеріали чи кольори, взяті з природи. Найважливішим є використання матеріалів та речей, що виготовлені з повагою до природи, екологічно безпечним способом, а також легко піддаються переробці.
У магазинах оздоблювальних матеріалів та декору для дому щоразу більше людей запитують про спосіб виготовлення та склад того, що планують придбати для своєї оселі. Ми дедалі частіше готові заплатити дорожче, якщо маємо гарантію, що той чи інший предмет меблів виготовлений екологічним способом. Екостиль в інтер’єрі бездоганно вписується у ці потреби!
Окрім меблів і матеріалів для підлоги, важливим елементом квартири в екостилі є також спосіб обробки стін. Наша рекомендація? Фарба MAGNAT #kolor love MATTLATEX! Вона не лише є стійкою до миття, але й пройшла процес екологічної сертифікації і відповідає міжнародним екологічним стандартам ISO 14024. Фарбу MAGNAT #kolor love MATTLATEX особливо варто купувати для приміщень, де ви проводите багато часу та спите, як-от спальня, дитяча кімната чи вітальня!
Вітальня в екостилі. На стіні фарба MAGNAT #kolor love MATTLATEX у кольорі NCS S2002-R.
Як оформити квартиру в екостилі?
- Вибирайте для інтер’єру кольори, що асоціюються з природою. Базовий тон (підлога і стіни) повинен бути досить нейтральним. Ідеальний варіант – м’які барви землі, як-от бежевий і всі відтінки білого. Цікавими будуть також більш яскраві колірні акценти. Це може бути, скажімо, одна стіна, пофарбована в зелений, синій чи темно-синій колір, або в якийсь із «земляних» кольорів, як-от каштановий, теракотовий.
- Основою квартири в еко-стилі виступає дерев’яна підлога. Хоча це значні витрати, зате інтер’єр набуває неповторної натуральності. Досконалим рішенням є, зокрема, просочена олією підлога з дуба. Інший варіант – керамічна плитка, що імітує деревину або, можливо, ламінат «під дерево».
- Серед матеріалів, які варто використовувати на додачу до дерева: натуральний камінь, очерет, солома, лоза, ротанг – ті, що підлягають вторинній переробці та не піддаються надмірній обробці. Гарним рішенням будуть також кераміка чи глина, бавовна, льон та інші натуральні тканини.
- Меблі в інтер’єрах в екостилі повинні бути дерев’яними. Кращим рішенням, ніж меблі з ДСП чи клеєної фанери, є меблі (комоди, столи, стелажі) з масиву деревини. Поцікавтеся, де ви купуєте меблі, і вибирайте магазини, які дотримуються свідомої екологічної політики.
- Також варто здійснити «ресайклінг меблів», тобто оновити старі, зношені меблі, щоб не було потреби купувати нові. Так само можна вчинити і з доповненнями – замість того, щоб купувати нові, можна пошукати потрібне на блошиному ринку або дати друге життя знахідкам з бабусиного горища чи сімейного підвалу.
- У стилі еко декор та аксесуари мають підкреслювати натуральний характер інтер’єру – тож бавовняні килимки, плоскоткані доріжки або циновки, ручної роботи вази, статуетки, макраме та інші плетені чи в’язані декоративні вироби підійдуть на всі сто!
Натуральна спальня в стилі еко. Стіна пофарбована фарбою MAGNAT #kolor love MATTLATEX в кольорі NCS S1502-Y50R.
Вітальня в екостилі
Як оформити красиву вітальню в екостилі? Чільне місце у вітальні повинен зайняти прямий або кутовий диван – вибирайте модель, оббиту натуральною тканиною, не використовуйте новації на кшталт «екошкіри». Найкращі кольори для меблів у вітальні – це бежевий, коричневий або такі барви природи, як-от відтінки зеленого та синього.
У вітальні в екостилі найкращий вигляд матимуть дерев’яні меблі з оригінальним дизайном, зокрема стелажі, комоди, шафи, столи та журнальні столики від українських меблярів, які дедалі частіше орієнтуються на екологічно чисте виробництво.
В ековітальні основою є натуральні тканини. Чудово підійдуть шерсть, бавовна, льон – використовуйте передусім їх як матеріал для штор, декоративних подушок і килима. Не забувайте про живі рослини! Вони створюють екоатмосферу в будь-якому інтер’єрі!
Екостиль у вітальні стосується також освітлення. Як вам світильники з дерев’яною основою? Так само без проблем можна придбати керамічні чи скляні лампи або навіть оригінальні світильники, виготовлені з гілок та інших екоматеріалів.
Стіни вітальні в екостилі пофарбуйте фарбою MAGNAT #kolor love MATTLATEX в один із природних кольорів – це може бути якийсь із бежевих або кремових тонів, чисто-білий або навіть сірий колір. Одну зі стін можна виділити темнішим кольором, обклеїти її шпалерами (скажімо, з рослинним орнаментом) або оздобити дерев’яними ламелями чи панелями.
Екостиль у вітальні. На стінах фарба MAGNAT #kolor love MATTLATEX у кольорі NCS S3010-B10G
Екостиль на кухні
В основі екостилю на кухні кухні лежить насамперед деревина. За можливості вибирайте дерев’яні меблеві фасади. Якщо ні, то потрібні хоча б фасади з малюнком деревини – того ж вічно класичного світлого дуба. Можна вдатися і до такого рішення: фасади нижніх шафок замовити у кольорі і фактурі деревини, а верхніх – у білому, блакитному чи зеленому.
На кухні в екостилі не можна забувати про рішення, які зменшують споживання електроенергії та води і допомагають сортувати відходи. Основні – водоощадна насадка на кран, подрібнювач харчових відходів та сортувальник для сміття.
Цікавою інновацією також є фільтр, який забезпечить можливість пити воду просто з-під крана замість того, щоб купувати її в пляшках. Виробники пропонують також крани-водонагрівачі, які позбавляють від необхідності підігрівати воду для кави або чаю в чайнику. І абсолютна необхідність – енергозберігаюча побутова техніка!
Яку фарбу вибрати для екокухні? MAGNAT #kolor love MATTLATEX. Ця фарба чудово зарекомендувала себе у приміщеннях, що піддаються впливу вологи та конденсації водяної пари, до яких належить і кухня.
Кухня в стилі еко. Стіни пофарбовані фарбою MAGNAT #kolor love MATTLATEX у кольорі NCS S2502-R.
Ванна кімната в екостилі
Екостиль у ванній кімнаті – це матеріали і барви, що відсилають до природи, тобто дерево, камінь і такі кольори, як-от білий, зелений та коричневий. Це також кімнатні рослини, які сміливо можна поставити і в цьому приміщенні.
Якщо вам до вподоби екостиль у ванній кімнаті, не забудьте про доповнення, які підкреслять вашу любов до природи! Це можуть бути зображення з рослинним орнаментом, керамічні або дерев’яні аксесуари, мушлі, каміння тощо. Тільки пам’ятайте, що дерев’яні елементи у ванній кімнаті слід обов’язково захистити від дії води, тобто просочити імпрегнатом.
Приголомшлива ванна кімната в екостилі
Тепер ви знаєте, чим характеризуються «природні» інтер’єри і як оформити свою квартиру в екостилі. Разом з нами створіть екоінтер’єр своєї мрії!
Який колір стін підібрати під коричневі меблі у кухні – ідеї та варіанти
Кольори землі, тобто бежеві, світло- і темно-коричневі, сьогодні на піку популярності! Ще кілька років тому модними були білі, а також сірі кухні. Однак зараз у тренді кольорові кухонні фасади, особливо у барвах, що асоціюються з природою та вписуються до модних інтер’єрів у стилі сканді, бохо, вінтаж або mid-century modern. На додачу до зеленого і відтінків синьої гами зустрічаються і темні меблі. То який же колір стін буде найкращим рішенням для кухні з коричневими меблями? Відповідь на це запитання ви знайдете у нашій статті. Також ми покажемо варіанти дизайну з кухонними шафками світло- і темно-коричневого кольору.
Інтер’єр у кольорах землі – ідеї та варіанти
Бежеві і кремові, коричневі, зелені і сірі у повній палітрі відтінків, а на додачу вибілені сині та жовті – це кольори, притаманні природі, які зазвичай називають кольорами землі. Користуючись цим простим ключем, ви легко створите гармонійні колірні поєднання, які впишуться до будь-якого стилю. Барви землі підкреслять мінімалізм скандинавських інтер’єрів та лофтів, увиразнять елегантність класичних композицій та створять ідилічну, теплу атмосферу в рустикальних і вінтажних помешканнях.
Три варіанти затишних спалень Східного характеру у відтінку куркуми
Ваша спальня заслуговує на особливу увагу, адже це кімната з особливим завданням. Вона повинна бути затишною, щоб прийняти вас у свої обійми наприкінці дня, і продуманою, щоб ви насолоджувалися своїм перебуванням тут, а пізніше – спокійним глибоким сном. Пропонуємо вам три ідеї для спальні Східного характеру у відтінку куркуми.
Фісташковий колір стін – для яких інтер’єрів підходить фісташковий колір і з чим його поєднувати
Фісташковий колір – чудовий вибір для помешкань. Він м’який, світлий, спокійний. Фісташковий відтінок стін красиво комбінується з деревиною, білим кольором та іншими відтінками зеленої гами. Що варто знати про інтер’єри пофарбовані у фісташковий колір? З чим поєднувати стіни фісташкового кольору у вітальні та інших кімнатах? Ознайомтеся з порадами.