3 варіанти їдальні у скандинавському стилі  

Скандинавія вирізняється інноваційними ідеями, захопливою модою і красивим дизайном. У цьому регіоні, розташованому у північно-східній частині Європи, виробився особливий стиль оформлення інтер’єрів, у якому зі смаком поєднуються функціональність і мистецтво затишку. Дізнайтеся, як оформити приголомшливу їдальню у скандинавському стилі.  

Як оформити їдальню у скандинавському стилі

У скандинавському стилі «менше» означає «краще». Тому однією з найхарактерніших рис скандинавських інтер’єрів є простота, яка проявляється і в колірній палітрі. Тут домінує ясний, чистий і свіжий білий колір. Отже, якщо ви хочете додати скандинавської атмосфери своїй їдальні, пофарбуйте стіни білим. Вибір фарби міг би здатися простою справою, якби цей колір не мав безлічі відтінків: одні з них холодні, з ноткою синього, інші – теплі, з домішко жовтого. Шукаючи ідеальний тон, спробуйте глибокоматову керамічну плямовідпірну фарбу MAGNAT CERAMIC 3 у білому кольорі. Пофарбоване нею покриття приємне на дотик, і його легше підтримувати в чистоті, ніж після інших аналогічних виробів, що пропонуються на ринку.  

Кольори скандинавського стилю – це також сірий і чорний, особливо виразні на тлі білих стін. Щоб «зігріти» цю досить прохолодну комбінацію, введіть до інтер’єру колір натуральної деревини, поклавши на підлогу дерев’яні дошки та поставивши дерев’яні меблі. Скандинавський дизайн також використовує поєднання дерева з металом, тому у вашій їдальні може стояти стіл зі світлою дерев’яною стільницею на тонких чорних металевих ніжках. Поширеним елементом скандинавського дизайну є кімнатні рослини, які пожвавлюють інтер’єр і додають свіжості. Можна також поставити зрізані квіти у вазі та висаджені у горщики пряні трави.  

Приємні зустрічі за скандинавським столом

У скандинавському стилі колірний мінімалізм тісно взаємодіє з простотою ліній і форм, створюючи збалансовані, врівноважені поєднання. Це помітно, зокрема, у корпусних меблях. Прості, чисті лінії, без зайвого декору – ніби нічого особливого, але водночас надає предметам характеру. Подбайте про те, щоб ваш стіл був саме таким.   

Скандинавському стилю притаманна любов до природи, яка виражається, зокрема, у використанні натуральних матеріалів. Тому вибирайте великий стіл з масивною стільницею з натурального дерева, збитою з кількох дошок. А його окрасою буде унікальний природний малюнок шарів, волокон і сучків деревини. 

Поставте біля столу, що виглядає як предмет умеблювання дому, дизайнерські стільці з білого пластику. А ще почепіть над цим обіднім гарнітуром сучасні світильники. Таке поєднання натуральних і штучних матеріалів в одному просторі створить приємний текстурний контраст і тим самим зробить інтер’єр скандинавської їдальні по-справжньому стильним.  

Відчуйте атмосферу скандинавського дому

Скандинавський дім вже з порогу наповнює свіжістю та умиротворяє. Світлий, мінімалістичний інтер’єр, без перевантаженості предметами і декором, не відволікає, дарує відчуття простору та забезпечує вільне переміщення між зонами і безперешкодне користування всіма меблями.  

 Такого ефекту можна досягти і у вашій їдальні. Пофарбуйте стіни фарбою MAGNAT CERAMIC 3, а на підлогу покладіть паркетну дошку у матовому варіанті. Вибирайте меблі з вибіленої деревини, але також подбайте про присутність дерева в натуральному кольорі, який візуально «зігріє» кімнату. Зелені рослини – хороша ідея для свіжості та приємного колірного акценту.   

Окрім зелені, на білому тлі красиво виділятимуться темні деталі. Це можуть бути чорні ніжки столу, коричневий горщик для квітів, статуетки або картина. 

Схожі статті
Навіть невелику, темну мансарду можна перетворити на світле і затишне помешкання. Однак потрібно знати, як пофарбувати мансарду, щоб покращити її пропорції і зробити приміщення світлішим. Розповідаємо про найкращі кольори стін для мансардної кімнати та підказуємо, як їх комбінувати та як фарбувати скоси.
Бірюзовий колір на стінах створює в інтер’єрі атмосферу свята, додає йому свіжості та енергії. Пожвавлює нейтральні кольори, особливо бежевий і сірий. Водночас він є настільки універсальним, що комбінується з багатьма іншими відтінками та вписується у різні дизайнерські стилі.
Зелений – це колір природи, надії та відродження. Не дивно, що він є одним з найпопулярніших варіантів для оформлення інтер’єру. З якими кольорами поєднувати зелений? Який колір стін підібрати до зеленого дивану та інших меблів у вітальні, їдальні чи спальні? Ми охоче підкажемо!
Чи впливає розташування кімнати відносно сторін світу на вибір кольорової гами інтер’єру? Звісно, що так! У вас кімната вікнами на схід? Який колір стін вибрати? Про це ви дізнаєтеся з нашої статті!