3 варіанти їдальні у скандинавському стилі  

Скандинавія вирізняється інноваційними ідеями, захопливою модою і красивим дизайном. У цьому регіоні, розташованому у північно-східній частині Європи, виробився особливий стиль оформлення інтер’єрів, у якому зі смаком поєднуються функціональність і мистецтво затишку. Дізнайтеся, як оформити приголомшливу їдальню у скандинавському стилі.  

Як оформити їдальню у скандинавському стилі

У скандинавському стилі «менше» означає «краще». Тому однією з найхарактерніших рис скандинавських інтер’єрів є простота, яка проявляється і в колірній палітрі. Тут домінує ясний, чистий і свіжий білий колір. Отже, якщо ви хочете додати скандинавської атмосфери своїй їдальні, пофарбуйте стіни білим. Вибір фарби міг би здатися простою справою, якби цей колір не мав безлічі відтінків: одні з них холодні, з ноткою синього, інші – теплі, з домішко жовтого. Шукаючи ідеальний тон, спробуйте глибокоматову керамічну плямовідпірну фарбу MAGNAT CERAMIC 3 у білому кольорі. Пофарбоване нею покриття приємне на дотик, і його легше підтримувати в чистоті, ніж після інших аналогічних виробів, що пропонуються на ринку.  

Кольори скандинавського стилю – це також сірий і чорний, особливо виразні на тлі білих стін. Щоб «зігріти» цю досить прохолодну комбінацію, введіть до інтер’єру колір натуральної деревини, поклавши на підлогу дерев’яні дошки та поставивши дерев’яні меблі. Скандинавський дизайн також використовує поєднання дерева з металом, тому у вашій їдальні може стояти стіл зі світлою дерев’яною стільницею на тонких чорних металевих ніжках. Поширеним елементом скандинавського дизайну є кімнатні рослини, які пожвавлюють інтер’єр і додають свіжості. Можна також поставити зрізані квіти у вазі та висаджені у горщики пряні трави.  

Приємні зустрічі за скандинавським столом

У скандинавському стилі колірний мінімалізм тісно взаємодіє з простотою ліній і форм, створюючи збалансовані, врівноважені поєднання. Це помітно, зокрема, у корпусних меблях. Прості, чисті лінії, без зайвого декору – ніби нічого особливого, але водночас надає предметам характеру. Подбайте про те, щоб ваш стіл був саме таким.   

Скандинавському стилю притаманна любов до природи, яка виражається, зокрема, у використанні натуральних матеріалів. Тому вибирайте великий стіл з масивною стільницею з натурального дерева, збитою з кількох дошок. А його окрасою буде унікальний природний малюнок шарів, волокон і сучків деревини. 

Поставте біля столу, що виглядає як предмет умеблювання дому, дизайнерські стільці з білого пластику. А ще почепіть над цим обіднім гарнітуром сучасні світильники. Таке поєднання натуральних і штучних матеріалів в одному просторі створить приємний текстурний контраст і тим самим зробить інтер’єр скандинавської їдальні по-справжньому стильним.  

Відчуйте атмосферу скандинавського дому

Скандинавський дім вже з порогу наповнює свіжістю та умиротворяє. Світлий, мінімалістичний інтер’єр, без перевантаженості предметами і декором, не відволікає, дарує відчуття простору та забезпечує вільне переміщення між зонами і безперешкодне користування всіма меблями.  

 Такого ефекту можна досягти і у вашій їдальні. Пофарбуйте стіни фарбою MAGNAT CERAMIC 3, а на підлогу покладіть паркетну дошку у матовому варіанті. Вибирайте меблі з вибіленої деревини, але також подбайте про присутність дерева в натуральному кольорі, який візуально «зігріє» кімнату. Зелені рослини – хороша ідея для свіжості та приємного колірного акценту.   

Окрім зелені, на білому тлі красиво виділятимуться темні деталі. Це можуть бути чорні ніжки столу, коричневий горщик для квітів, статуетки або картина. 

Схожі статті
Меблі в кольорі світлого дерева – абсолютний хіт у вітальні, спальні та навіть кухні. Який відтінок стін красиво поєднуватиметься зі світло-коричневим стелажем, комодом, диваном чи кухонним гарнітуром? Як комбінувати між собою кольори у присутності таких меблів? До вашої уваги короткий порадник і три чудових варіанти дизайну.
Сучасний стиль дизайну інтер’єру зародився в першій половині ХХ століття і залишається популярним донині. В інтер’єрах, оформлених у цьому дусі, переважають натуральні матеріали, нейтральні або «земляні» кольори, прості форми і лінії, мінімалізм. Вас цікавить цей стиль? Подивіться, як можна оформити вітальню в сучасному стилі у приватному будинку або квартирі.
Дуб рустикальний – це колір, що захоплює своєю глибиною, виразним текстурним малюнком деревини і теплим відтінком. Якщо вам до вподоби стиль кантрі, тосканський або вінтаж, на нього варто звернути увагу. Який відтінок стін пасуватиме до меблів у такому кольорі? Ми вибрали 6 модних пропозицій.
Як оформити в екостилі вітальню, кухню, спальню чи ванну кімнату, щоб вона була натуральною та екодружньою? Якщо ви хочете дізнатися, що означає екостиль в інтер’єрі, читайте нашу статтю і знайомтеся з ідеями для квартири в стилі еко!