Домашня сторінка > Натхнення > Inspiracje > Колір пляшкової зелені – ідеї для оформлення вітальні у зелених тонах

Колір пляшкової зелені – ідеї для оформлення вітальні у зелених тонах
Зелена вітальня – це дуже модно. Найпопулярнішим відтінком зеленої гами сьогодні є, безперечно, пляшково-зелений. У вітальні він має водночас елегантний і класичний вигляд і гарно вписується у велику кількість стилів. Шукаєте ідеї для дизайну вітальні у зеленій гамі? Ознайомтеся з нашими пропозиціями!
Зміст:
- Оформлення вітальні у зеленій гамі – чому це варто зробити?
- Пляшково-зелений у вітальні – чим особливий цей колір?
- Вибір для шанувальників природи й елегантності – пляшкова зелень на стіні у вітальні
- Варіанти вітальні в зелених відтінках – ідеї від бренду MAGNAT
Важко знайти кращий колір для інтер’єру, ніж зелений. Він умиротворяє, заспокоює та допомагає позбутися негативних емоцій. Асоціюється з природою, тож наповнює позитивом. Цей колір має безліч різноманітних відтінків, від світлих пастельних до дуже темних. Однак найбільшу популярність за останні сезони здобув відтінок пляшкової зелені – його можна побачити у вітальні, кухні, спальні та навіть у ванній кімнаті у вигляді елементів декору, аксесуарів, тканин, а також у меблях і кольорі стін.
Що варто знати про вітальню в зелених тонах та як облаштувати такий простір зі смаком? У нашій статті ви знайдете багато корисних порад. Ми підкажемо, як оформити вітальню, використовуючи колір пляшкової зелені та з чим його поєднати. Ми також представимо до вашої уваги варіанти дизайну зеленої вітальні.

Ідея для зеленої вітальні. На стіні фарба MAGNAT CERAMIC 3.
Оформлення вітальні у зеленій гамі – чому це варто зробити?
Зелений вважається одним із кольорів, які найбільш позитивно впливають на наші відчуття. Ми любимо оточувати себе зеленню, саме тому вітальня, та й будь-яка інша кімната у зеленій гамі – частий вибір багатьох в облаштуванні квартири або приватного будинку.
Які переваги зеленого у вітальні та чому варто зробити ставку на цей колір в інтер’єрі?
- Зелений — це колір навколишнього світу, колір природи. Людський розум сприймає цю барву як таку, що заспокоює, допомагає розслабитися та відпочити. Зелений колір умиротворяє, знімає стрес і покращує настрій.
- Зелена гама в інтер’єрі символізує гармонію, надію, спокій і зв’язок з природою. А ще вона сприяє зниженню артеріального тиску і гарному сну.
- Зелений — це колір здоров’я, бадьорості, весни, розвитку, уособлення росту і процвітання. Зелений недаремно є кольором грошей, і ми інстинктивно сприймаємо його як колір успішних людей.
У зеленого кольору безліч відтінків, практично кожен з яких має гарний вигляд в інтер’єрі. Світлі – це, зокрема, оливковий, селединовий, фісташковий та лаймовий. Часто зустрічаються також модні шавлієвий, м’ятний і трав’яний. Однак найбільшою популярністю у дизайні інтер’єрів користуються темні, глибокі і насичені відтінки: смарагдовий, пляшково-зелений, малахітовий або морський, тобто темно-зелений з домішком темно-синього.

Сучасна вітальня з пляшково-зеленою стіною. На стіні фарба MAGNAT CERAMIC 3.
Пляшково-зелений у вітальні – чим особливий цей колір?
Оформлення вітальні у пляшково-зеленому кольорі – варіант для тих, хто любить насичені барви і добре почувається серед темних кольорів. Пляшково-зелений – це сильний, глибокий колір, що запам’ятовується і привертає увагу. Він асоціюється з елегантністю і класичним дизайном.
У старовинних маєтках і палацах пляшково-зелений колір традиційно ототожнювався з кабінетом господаря. Ці інтер’єри зазвичай були оформлені в темно-зеленому кольорі і обставлені темно-коричневими меблями з екзотичної деревини.
Сьогодні пляшково-зелений однозначно став мейнстрімом і асоціюється з елегантним, позачасовим, але близьким до природи та розкішним інтер’єром. Ми зустрічаємо його в інтер’єрах найрізноманітніших стилів – паризькому, сучасній класиці, гламур, а також бохо. У кожному з них він має однаково гарний вигляд.
Однак треба пам’ятати, що це темний і насичений колір. Тому він не завжди буде вдалим вибором для великих поверхонь у маленьких кімнатах. Найкраще використовувати його в добре освітлених інтер’єрах і додатково освітлювати за допомогою доповнень, декору та меблів з білого або світлого дерева.

Вітальня в зелених тонах. На стіні фарба MAGNAT CERAMIC 3.
Вибір для шанувальників природи й елегантності – пляшкова зелень на стіні у вітальні
Шукаєте ідеї для оформлення вашої вітальні в пляшково-зеленому кольорі? Це досить універсальний відтінок, який має чудовий вигляд у різних стилях і добре поєднується з багатьма кольорами.
Прийнявши рішення про пляшково-зелені стіни у вітальні, ви досягнете найкращого ефекту, пофарбувавши цим кольором лише одну стіну. Вдалим рішенням буде, зокрема, стіна за диваном/кутовим диваном, телевізором або за обіднім столом. Решту вертикальних поверхонь залиште у світлому кольорі. Якому? Добре підійде білий колір і його відтінки, як-от ванільний, кремовий, екрю. З темною, пляшковою зеленню також гарно поєднуються дуже світлі сірі кольори, пісочний та інші світло-бежеві відтінки, а ще пастельні, особливо пудрово-рожевий.
Які меблі вибрати для пляшково-зеленої вітальні? Якщо цей колір використаний на стіні, варто зупинитися на м’яких меблях світлого відтінку. Як щодо попелясто-сірого? Зелений і сірий у вітальні – чудовий дует! А ще можна додати білого, і тоді отримаємо красиву біло-сіро-зелену вітальню у стилі сканді. А може, популярний червоний або каштановий? У такий спосіб ви створите красивий інтер’єр в дусі бохо.
Якщо ж ви віддаєте перевагу темній оббивці м’яких меблів, можна зважитися на дуже витончену комбінацію і вибрати шалено модний нині бордовий або теракотовий колір чи елегантний, холодний темно-синій. Тільки пам’ятайте, що це темне поєднання кольорів, і його варто освітлити за допомогою аксесуарів.
Які кольори декору і текстилю гарно поєднуватимуться з пляшково-зеленими стінами вітальні? Ми рекомендуємо всі металеві відтінки – золото, латунь або мідь. Вони в тренді, вони освітлюють глибоку зелень і створюють елегантний, розкішний образ.
Наступний варіант – синій колір та його відтінки: індиго, кобальт чи світліші – пастельний блакитний або бірюзовий. Оскільки ці кольори споріднені з зеленим, вони створюють гармонійні, спокійні поєднання. Ще одна фантастична ідея – бежево-зелена або згадана раніше сіра вітальня з пляшковою зеленню.

Ідея для натхнення – пляшково-зелена вітальня. На стіні фарба MAGNAT CERAMIC 3.
Варіанти вітальні в зелених відтінках – ідеї від бренду MAGNAT
Ми підготували для вас ще два варіанти дизайну вітальні у відтінку пляшкової зелені. Якщо вам подобаються контрастні поєднання та інтер’єри з характером, до темно-зеленої стіни вибирайте меблі й доповнення бургундського кольору, також відомого як бордо. Цей колір кілька років був у тіні, проте в цьому сезоні однозначно знову користується попитом. Теплий, красивий, насичений, він асоціюється з модним зараз стилем вінтаж. У вітальні на фото на тлі темно-зеленої стіни має елегантний і виразний вигляд. Доповнюють композицію світлий диван і графіка на білому фоні.

Зелений колір у вітальні – на стіні фарба MAGNAT CERAMIC 3.
Інша ідея оформлення вітальні пляшково-зеленим кольором полягає в тому, щоб поєднати його з теплим і яскравим медовим відтінком або його більш стриманим родичем – гірчичним. Ці кольори контрастні до зеленого, тому такий дует впадатиме в око і привертатиме увагу.

Зелена стіна у вітальні та медові доповнення. На стіні фарба MAGNAT CERAMIC 3.
Пляшково-зелений колір у вітальні – це модний, але й позачасовий вибір. Зелений колір взятий з природи, тому він ніколи не набридне. У його компанії ви завжди будете добре почуватися, а красиві відтінки фарб MAGNAT гарантують, що ваша вітальня справді стане унікальною!

Фарбувати валиком чи пензлем? За та проти
Більшість інтер’єрних фарб, представлених на ринку, можна наносити на стіну як пензлем, так і валиком. Найчастіше для фарбування стін використовують обидва цих інструменти, але під час вибору між пензлем і

Стіни кухні в кольорі зелені – ідеї та дизайн
Зелений – один з найпопулярніших кольорів у дизайні інтер’єру. Це й не дивно – адже він асоціюється з природою, зменшує тривожність, дарує гарний настрій і заспокоює. Зелений у найрізноманітніших відтінках

Джапанді – у чому полягає цей стиль та коли варто його вибирати?
Простота, мінімалізм, зв’язок з природою і натуральні матеріали – ось найважливіші риси джапанді. Стиль дизайну інтер’єру, відомий як джапанді, нині підкорює серця замовників та архітекторів по всьому світу. Дедалі більшої

Вересовий колір стін для спальні, вітальні та передпокою – інтер’єри з вересовим кольором
Вересові стіни – рецепт витонченого і ніжного дизайну інтер’єру. Цей колір отримуємо, додаючи до фіолетового багато білого і краплинку червоного. Коли вересовий колір стін гарно впишеться до інтер’єру? Як підібрати