Кольори красивих інтер’єрів – колекція New Classical

MAGNAT обожнює кольори! Щоденно нас оточують найрізноманітніші барви, які впливають на наше самопочуття, поведінку, концентрацію уваги і навіть творчі здібності та апетит.
«Кольори красивих інтер’єрів» – це колірні поєднання, зібрані з усього портфоліо бренду MAGNAT, завдяки яким ми допомагаємо вам знайти красиві, позачасові рішення для дизайну інтер’єру – не тільки в плані вибору кольору стін, але й аранжування доповнень. Все, що вам потрібно зробити – це вирішити, яку атмосферу ви хочете створити в інтер’єрі, а про решту подбаємо ми!

Елегантна спальня пофарбована фарбою MAGNAT CERAMIC 7

Кольори стилю New Classical

Благородна алебастрова білість, позачасові відтінки екрю і золотаві тони італійського травертину спрямовують наші думки до Середземномор’я – колиски європейської цивілізації.
Хто з нас не хотів би перенестися з похмурої зими на зігріте сонцем узбережжя та влаштуватися під білою полотняною парасолькою? Натхнення Стародавньою Грецією та Римом набуває нових форм у поєднанні з теплою версією модерністського мінімалізму. Ми знову шукаємо красу та гармонію в класичному стилі, який несе в собі обіцянку позачасовості. Нам хочеться, щоб інтер’єри залишалися красивими впродовж років, не піддаючись швидкоплинній моді. Ми намагаємося зменшити кількість речей навколо нас, роблячи розсудливий і обдуманий вибір. Саме тому серед кольорів MAGNAT CERAMIC 7 не бракує акцентів у дусі wellness.

Затишна вітальня пофарбована фарбою MAGNAT CERAMIC 7

Колірна палітра
Кольори тренду NEW CLASSICAL поєднуються один з одним м’яко, плавно, уникаючи різких контрастів. До складу палітри входять теплі білі кольори, благородні відтінки сірого мармуру, природні бежі із жовтуватим та рожевим підтоном.
Найновішим колірним трендом є коричнева гама. Це широкий спектр теплих і нейтральних відтінків off-white: вершкового капучино, міцного еспресо чи ранкового лате. Кольори здебільшого ясні, однак спокійні і сповнені стриманої елегантності. На цьому тлі з’являються акценти в теплих барвах теракоти, рожевого корала, іржі та карамелі, а також м’ятної зелені й аквамаринової блакиті.

Розпланування інтер’єру
В інтер’єрах багато простору, а враження порядку і спокою підкреслюється мінімалістичним дизайном. Тут якість має рішучу перевагу над кількістю, а девіз «менше означає краще» зберігає свою актуальність. Повернення неокласицизму з його акцентом на симетричні лінії – це наступний крок після популярності стилю mid-century modern. Цей дизайн легко поєднується з іншими періодами та стилями та акцентує увагу на елегантності й вишуканості, не кидаючись у вічі надмірною розкішшю.
Важливим елементом дизайну інтер’єру в стилі NEW CLASSICAL є арки, присутні в багатьох місцях. Їх можна використовувати для створення проходів між кімнатами, прибравши двері, або для оформлення заглибин чи ніш. Аркову нішу можна додатково виділити темнішим кольором. Так ми не тільки змінимо колірну гаму, але й підкреслимо характер інтер’єру. Аркади – це невід’ємний елемент італійських міст, який таким чином набуває нового, сучасного вигляду.

Неймовірна вітальня пофарбована фарбою MAGNAT CERAMIC 7

Характерні форми
Основною ознакою тренду NEW CLASSICAL є плавні та органічні форми. Ми спостерігаємо їх у меблях, декоративних елементах, а також у керамічних і скляних предметах. Це стиль, який уникає гострих кутів і перпендикулярних ліній.
Дивани мають м’які обводи, а столи – круглі стільниці. Арку можна зобразити і на стіні, скажімо, у вигляді узголів’я ліжка або безпосередньо над дверима. Повернення моди на заокруглені форми ініціювали учасники Міланського тижня дизайну, поступово зробивши обтічність форми обов’язковим атрибутом меблів. Заокруглені комоди та консолі – хіт 2023 року. «Надуті» крісла і дивани можна зустріти в багатьох інтер’єрах. Такі меблі матимуть найкращий вигляд в теплій, привітній гамі кремових, природних бежевих, коралово-рожевих і червоно-охристих кольорів.

Мансарда пофарбована фарбою MAGNAT CERAMIC 7

Поверхні та матеріали
Основою для вибору є натуральні матеріали і тканини, яким плин часу тільки додає чарівності. Велике значення має безпосередній контакт з поверхнею матеріалу через відчуття дотику, тому дизайнери підкреслюють фактуру і зернистість поверхні. Це може бути, зокрема, венеціанська штукатурка, що імітує натуральний мармур. У найближчі роки очікується зростання інтересу до структурних фарб в оздобленні стін. Відомі з 90-х років «стіни минулої епохи» повертаються.
Текстури, створені вручну, стають ознакою справжньої майстерності. Нове визнання здобуває пап’є-маше, з якого виготовляють витончені абажури, підлогові та настільні лампи. Це легкий, відносно недорогий матеріал, який не вимагає великих енерговитрат. Особливо оригінальний вигляд мають паперові світильники та абажури в наборах.

Затишна вітальня та кухня пофарбовані фарбою MAGNAT CERAMIC 7

Доповнення
Серед доповнень надзвичайно важливим елементом є вироби ручної роботи. Плетені кошики різного розміру – універсальні аксесуари, що допомагають впорядкувати дрібні побутові речі.
Актуальним доповненням стануть керамогранітні вази простої, овальної форми у світлих, природних кольорах, бажано якомога більшого розміру, щоб вони нагадували класичні грецькі амфори. Килими та декоративні подушки ручної роботи нададуть інтер’єру етнічного характеру. Натомість світла оксамитова оббивка створить враження комфорту і розкоші.
Головну оздобу стін становлять дзеркала в круглих чи овальних рамах, бажано невеликого розміру, але у великій кількості, що створюють цікаву композицію.
Щоб підняти настрій і перенестися думками в сонячну Італію, можна прикрасити інтер’єр середземноморськими рослинами – олеандрами або цитрусовими деревцями. Керамічні квіткові горщики допоможуть створити відповідну атмосферу.

Поєднання кольорів
Усі кольори колекції New Classical підібрані так, що їх можна комбінувати у довільний спосіб, але візуальний ефект завжди буде чудовим. 
Комбінуючи кольори, не обов’язково обмежуватися лише стінами. Ви можете доповнити кольори New Classical відтінками і вписати їх в інтер’єр за допомогою акцентів в аксесуарах або меблях.

Схожі статті

Три варіанти затишних спалень Східного характеру у відтінку куркуми

Ваша спальня заслуговує на особливу увагу, адже це кімната з особливим завданням. Вона повинна бути затишною, щоб прийняти вас у свої обійми наприкінці дня, і продуманою, щоб ви насолоджувалися своїм перебуванням тут, а пізніше – спокійним глибоким сном. Пропонуємо вам три ідеї для спальні Східного характеру у відтінку куркуми.

Детальніше

Фісташковий колір стін – для яких інтер’єрів підходить фісташковий колір і з чим його поєднувати

Фісташковий колір – чудовий вибір для помешкань. Він м’який, світлий, спокійний. Фісташковий відтінок стін красиво комбінується з деревиною, білим кольором та іншими відтінками зеленої гами. Що варто знати про інтер’єри пофарбовані у фісташковий колір? З чим поєднувати стіни фісташкового кольору у вітальні та інших кімнатах? Ознайомтеся з порадами.

Детальніше

Як поєднувати кольори в інтер’єрі мансардного поверху? Поради фахівців

Навіть невелику, темну мансарду можна перетворити на світле і затишне помешкання. Однак потрібно знати, як пофарбувати мансарду, щоб покращити її пропорції і зробити приміщення світлішим. Розповідаємо про найкращі кольори стін для мансардної кімнати та підказуємо, як їх комбінувати та як фарбувати скоси.

Детальніше

Бірюзовий колір стін – ідеї дизайну з бірюзовим кольором стін

Бірюзовий колір на стінах створює в інтер’єрі атмосферу свята, додає йому свіжості та енергії. Пожвавлює нейтральні кольори, особливо бежевий і сірий. Водночас він є настільки універсальним, що комбінується з багатьма іншими відтінками та вписується у різні дизайнерські стилі.

Детальніше