Елегантна вітальня – як підібрати колір стін?

Елегантність вітальні значною мірою залежить від правильно підібраних і скомпонованих кольорів. Стиль і форма меблів, вибір текстур і доповнень у цьому контексті видається другорядним питанням. Саме колір задає настрій в інтер’єрі, створює атмосферу і справляє вирішальне перше враження.

Поєднання матеріалів

Елегантний інтер’єр – це той, у якому панує прохолодна, стримана атмосфера. Елегантність вимагає вміння орієнтуватися в найновіших трендах, а також знань про класичні поєднання матеріалів, кольорів і стилів. В елегантному інтер’єрі немає місця для помилок. Саме бездоганність вибору кольорів, матеріалів і предметів вирішує, сприйматимуть інтер’єр як елегантний чи ні. Підбираючи потрібний колір стін, спробуйте глибокоматову керамічну плямовідпірну фарбу MAGNAT CERAMIC 7.

Елегантний інтер'єр

Якщо красу інтер’єру можна оцінювати суб’єктивно, відповідно до власного смаку, то поняття елегантності – більш універсальне і не залежить від індивідуальних уподобань. Отже, як створити простір, який в очах більшості буде сприйматися як елегантний? На що звернути увагу під час вибору кольору?

Атмосфера спокою

Тональності, які вважають надзвичайно вишуканими та елегантними, зазвичай складаються з нейтральних або холодних кольорів. Такі барви створюють у вітальні атмосферу спокою, прохолодної віддаленості і стриманості. Всупереч поширеній думці, такий інтер’єр – чудове місце для прийому гостей і відпочинку. Якщо бажаєте надати кімнаті затишного характеру, краще вибирати теплі відтінки білого або дуже світлі барви, аніж насичені, теплі кольори.

Композиційна цілісність інтер’єру

Елегантні інтер’єри не епатують різноманіттям барв. Кількість кольорів на стінах – максимум два, до яких відповідно підбирають решту елементів інтер’єру, відтінки деревини, скла, пластику і тканин. У доборі барв важлива послідовність. Колір, присутній на стіні, підкреслюємо аксесуарами того ж відтінку. Тоді інтер’єр здаватиметься цілісним, а предмети – впорядкованими і не випадковими. Важливим фактором, який суттєво впливає на те, чи матиме інтер’єр елегантний вигляд, є якість малярних покриттів. Стіна має виглядати ідеально, а лінії стику кольорів чи сполучення площин – це ті місця, де чітко видно якість, тому слід особливо подбати про них у процесі виконання робіт або їх приймання. Будь-які нерівності чи дефекти особливо ріжуть око в елегантних інтер’єрах. Вітальня – це те місце в домі, де ми відпочиваємо, спілкуємося з членами родини, приймаємо гостей і проводимо вільний час. Елегантність цього інтер’єру може не тільки свідчити про наш гарний смак та почуття естетики, але й впливати на наш імідж.

Powiązane artykuły

Три варіанти затишних спалень Східного характеру у відтінку куркуми

Ваша спальня заслуговує на особливу увагу, адже це кімната з особливим завданням. Вона повинна бути затишною, щоб прийняти вас у свої обійми наприкінці дня, і продуманою, щоб ви насолоджувалися своїм перебуванням тут, а пізніше – спокійним глибоким сном. Пропонуємо вам три ідеї для спальні Східного характеру у відтінку куркуми.

Детальніше

Фісташковий колір стін – для яких інтер’єрів підходить фісташковий колір і з чим його поєднувати

Фісташковий колір – чудовий вибір для помешкань. Він м’який, світлий, спокійний. Фісташковий відтінок стін красиво комбінується з деревиною, білим кольором та іншими відтінками зеленої гами. Що варто знати про інтер’єри пофарбовані у фісташковий колір? З чим поєднувати стіни фісташкового кольору у вітальні та інших кімнатах? Ознайомтеся з порадами.

Детальніше

Як поєднувати кольори в інтер’єрі мансардного поверху? Поради фахівців

Навіть невелику, темну мансарду можна перетворити на світле і затишне помешкання. Однак потрібно знати, як пофарбувати мансарду, щоб покращити її пропорції і зробити приміщення світлішим. Розповідаємо про найкращі кольори стін для мансардної кімнати та підказуємо, як їх комбінувати та як фарбувати скоси.

Детальніше

Бірюзовий колір стін – ідеї дизайну з бірюзовим кольором стін

Бірюзовий колір на стінах створює в інтер’єрі атмосферу свята, додає йому свіжості та енергії. Пожвавлює нейтральні кольори, особливо бежевий і сірий. Водночас він є настільки універсальним, що комбінується з багатьма іншими відтінками та вписується у різні дизайнерські стилі.

Детальніше