Домашня сторінка > Натхнення > Inspiracje > Джапанді – у чому полягає цей стиль та коли варто його вибирати?

Джапанді – у чому полягає цей стиль та коли варто його вибирати?
Простота, мінімалізм, зв’язок з природою і натуральні матеріали – ось найважливіші риси джапанді. Стиль дизайну інтер’єру, відомий як джапанді, нині підкорює серця замовників та архітекторів по всьому світу. Дедалі більшої популярності набуває він і в Польщі. Як облаштувати вітальню, кухню, спальню або ванну кімнату джапанді у наших широтах? Зараз дізнаємося.

Затишна вітальня у стилі джапанді пофарбована фарбою MAGNAT kolor love
Стиль джапанді
Стиль джапанді поєднує в собі натхнення Японією та Скандинавією. Незважаючи на географічну віддаленість цих місць на карті, вони мають багато спільного. І скандинави, і японці цінують близькість до природи та облаштовують своє житло в дусі мінімалізму і простоти. Палітра кольорів також дуже схожа.
Як оформити кухню, вітальню, спальню або іншу кімнату в стилі джапанді? Поради на цю тему ви знайдете у нашій статті. Ми познайомимо вас із різними ідеями та підкажемо, які кольори використовувати та як поєднувати меблі й аксесуари, щоб створити інтер’єр джапанді. Ми представимо цей стиль на основі кольорів фарб MAGNAT kolor love.

Модна вітальня у стилі джапанді пофарбована фарбою MAGNAT kolor love
Що таке стиль джапанді?
Інтригує вже сама назва – «джапанді». Як бачимо, це злиття двох слів: «Japan», тобто Японія, та «сканді». Тож можна здогадатися, що інтер’єри, оформлені в стилі джапанді, поєднують у собі характерні риси японських і скандинавських осель.
Чому японський і скандинавський стилі дизайну інтер’єру мають так багато спільного? Багато в чому це пояснюється певною стриманістю і тяжінням до мінімалізму, яке об’єднує скандинавів і японців. Велику роль відіграє і неймовірно красива, холодна та велична природа обох регіонів, яку їхні жителі люблять і прагнуть зберегти в первозданному вигляді.
Домівки японців облаштовані просто та гармонійно. Дуже схожий вигляд мають інтер’єри будинків у Данії або Швеції. Обидва стилі цінують натуральні матеріали, серед яких на першому плані деревина і камінь, льон і бавовна. Колірна палітра в обох стилях дизайну також дуже подібна: білий та його відтінки, кольори дерева і землі – пісочний, бежевий, коричневий. Меблі мінімалістичні, функціональні, без зайвого декору.
Які основні характеристики стилю джапанді?
• Якісні дерев’яні меблі, без декору, досить сучасного вигляду і простої форми.
• Простий, відкритий простір з великою кількістю світла.
• Просте, функціональне освітлення, приховане і малопомітне, без розкішних люстр чи декоративних світильників.
• Стиль джапанді підкреслюють також живі кімнатні рослини. Вони можуть бути екзотичними, як-от бамбук або дерева бонсай. Вибирайте ті, що мають велике декоративне листя. Пам’ятайте, що горщики повинні бути виготовлені з натуральних матеріалів у кольорах землі або сірих тонах і мати просту, позачасову форму. У стиль джапанді також гарно вписується декоративний мох.
Які матеріали і кольори найчастіше використовують для дизайну інтер’єрів у стилі джапанді?
Базову палітру становлять нейтральні кольори і барви землі. Найбільш поширені – білий, бежевий, коричневий (зокрема відтінки різних порід деревини), попелястий, голубино-сірий. Окрім того, в стилі джапанді, присутній і чорний колір, але тільки в матовій версії.
Стиль джапанді заснований на натуральних матеріалах. Це насамперед деревина (дуб, горіх, ясен, тик), неглазурована кераміка, бавовна, шерсть.

Простора вітальня пофарбована фарбою MAGNAT kolor love
Як облаштувати вітальню в стилі джапанді?
Хоча вітальні джапанді зазвичай виконані у світлих тонах, інша хороша ідея – це темний колір стін у поєднанні зі світлими меблями і доповненнями. Красивий, спокійний відтінок синього чудово гармонує зі світлою деревиною дивана і журнального столика. Східного характеру інтер’єру додає настінний декор у вигляді плетених таць. Ще одна пропозиція – вітальня в кольорі екрю. Цей м’який, ясний колір візуально збільшує й освітлює простір.
Як оформити в стилі джапанді ванну кімнату?
У ванній кімнаті джапанді чудово працюватимуть кольори землі, характерні для ванних кімнат в японському дусі. Ці барви асоціюються з релаксацією та розкішними спа-салонами, вони водночас ексклюзивні і мінімалістичні.
Наша пропозиція для ванної кімнати в стилі джапанді – ванна у формі традиційної японської купальні офуро, а також дерев’яні меблі для ванної кімнати і керамічні елементи в барвах землі. Пофарбуйте стіни одним з відтінків бежевого.
Як облаштувати кухню в стилі джапанді?
Кухня джапанді повинна бути дерев’яною – це найкращий матеріал для такого приміщення. Поєднуйте деревину з каменем і барвами землі, можна додати також ефектні чорні деталі.

Простора кухня пофарбована фарбою MAGNAT kolor love
Як оформити спальню в стилі джапанді?
Для спальні у стилі джапанді ми рекомендуємо холодні кольори, які допомагають заспокоїтися і створюють атмосферу умиротворення. Це можуть бути відтінки м’ятного, сірого, блакитного, а також білий і бежевий.
Доповнення зі смаком джапанді
Які доповнення вибрати для стилю джапанді? Вони повинні бути максимально натуральними і затишними. Часто це м’які на дотик тканини, ковдри, пледи, штори, декоративні подушки. На піку моди кольори землі, а також теплі білі і сірі відтінки.

Наповніть свій дім гармонією за допомогою пісочних відтінків
Простота, мінімалізм, зв’язок з природою і натуральні матеріали – ось найважливіші риси джапанді. Стиль дизайну інтер’єру, відомий як джапанді, нині підкорює серця замовників та архітекторів по всьому світу. Дедалі більшої

Як візуально збільшити малу кухню? Поради експертів
Правильно підібраний колір стін у вітальні, спальні чи кабінеті допоможе створити атмосферу зосередженості або, навпаки, посприяти гарному відпочинку та сну. Він здатний стимулювати творчість і креативне мислення, додати енергії та

Спальня в стилі лофт – які кольори підійдуть для неї?
Вам подобається спальня в стилі лофт? Натхнення для її облаштування ви знайдете в нашій статті. Ми підкажемо, що неодмінно має бути в інтер’єрі лофтової спальні: хоч невеликої, у квартирі, хоч

Яку стіну кімнати пофарбувати у темніший колір? Дизайнерські рекомендації
Темні кольори стін – рішення, що набуває дедалі більшої популярності. Нас приваблює не тільки пляшково-зелений, але й темно-синій, графітовий, сірий і навіть чорний. Темні стіни будуть доречними не лише у