Домашня сторінка > Натхнення > Inspiracje > Фісташковий колір стін – для яких інтер’єрів підходить фісташковий колір і з чим його поєднувати
Фісташковий колір стін – для яких інтер’єрів підходить фісташковий колір і з чим його поєднувати
Фісташковий колір – чудовий вибір для помешкань. Він м’який, світлий, спокійний. Фісташковий відтінок стін красиво комбінується з деревиною, білим кольором та іншими відтінками зеленої гами. Що варто знати про інтер’єри пофарбовані у фісташковий колір? З чим поєднувати стіни фісташкового кольору у вітальні та інших кімнатах? Ознайомтеся з порадами.
Зміст:
- Як фісташковий колір впливає на характер і стиль кімнати?
- Як використовувати фісташковий колір стін в інтер’єрі?
- Поєднання фісташкового кольору стін із натуральними матеріалами – ідеї для натхнення
- Які додаткові кольори найкраще гармонуватимуть із фісташковим кольором стін?
- Які переваги використання фісташкового кольору для фарбування стін?
У зеленій палітрі фісташковий розташований поруч з такими відтінками, як-от м’ятний, селадоновий, оливковий та шавлієвий. Усі ці кольори – пастельні, з невеликою домішкою холодного сірого або блакитного. Кожен з них охоче використовують дизайнери інтер’єрів, з огляду на їх універсальність та благотворний вплив на нервову систему людини.
Коли варто обирати фісташковий інтер’єр? Як поєднувати фісташкові стіни у вітальні, спальні, кухні або ванній кімнаті з іншими кольорами? У цій статті ви знайдете поради та ідеї для фісташкового кольору стін з фарбами MAGNAT CERAMIC 3.
Затишна спальня пофарбована фарбами MAGNAT CERAMIC 3.
Як фісташковий колір впливає на характер і стиль кімнати?
Фісташковий – це приглушений, дуже ніжний, блідо-зелений відтінок. Він сприймається як м’який, лагідний і теплий колір. У ньому відчувається сірий, але на відміну від м’ятного кольору, немає блакитних тонів.
Фісташкові стіни набагато світліші, ніж стіни оливкового кольору. Тому фісташковий колір можна використовувати і в невеликих приміщеннях, і там, де освітлення стін є недостатнім.
Наближеним до фісташкового є також колір хакі в інтер’єрах, але фісташковий однозначно ясніший за нього.
Фісташковий колір візуально збільшує та освітлює приміщення, створює атмосферу спокою і затишку. Як і будь-який відтінок зеленої гами, має заспокійливу та релаксаційну дію, покращує настрій і знімає стрес.
Як використовувати фісташковий колір стін в інтер'єрі?
Серед кольорів стін фісташковий є одним з найкращих варіантів. Він робить приміщення світлішим, візуально збільшує його, а також надає затишного і природного характеру. Подивіться, яким може бути фісташковий інтер’єр вітальні, ванної кімнати, кухні та спальні.
Вітальня пофарбована фарбами MAGNAT CERAMIC 3.
Фісташковий колір у вітальні
Фісташковий колір використовується у багатьох стилістичних напрямах, але найкраще він вписується в історичні, як-от «стиль арт-деко в інтер’єрах», ретро, мід-сенчурі модерн. Фісташковий колір стін також буде чудовим вибором для модного стилю «сучасна класика».
У вітальні на фото фісташкові стіни оздоблені витонченою ліпниною. Фісташковий колір тут скомбінований з темним, смарагдово-зеленим і гірчично-жовтим. Інтер’єр в цілому елегантний та гармонійний.
Ще один варіант для вітальні з фісташковим кольором – «стиль шеббі-шик». Тоді фісташкові стіни поєднуємо з білими зістареними меблями та декоративними елементами у техніці декупаж.
Елегантна вітальня пофарбована фарбами MAGNAT CERAMIC 3.
Фісташковий колір на кухні
Меблеві фасади кольору фісташки – один із топових трендів у дизайні кухонь. Вони більш спокійні і теплі, ніж м’ятно-зелені, тому підходять як для ретро, так і для сучасних інтер’єрів.
У кухні на фото кухонні меблі фісташкового кольору мають просту, мінімалістичну форму. Світла інтер’єру додають світла стільниця та пофарбовані у білий колір стіни кухні.
Елегантна кухня пофарбована фарбами MAGNAT CERAMIC 3.
Фісташковий колір у спальні
Фісташковий колір стін у спальні найкраще поєднувати з чисто-білим, сірим, світлою деревиною та золотом. Це рецепт елегантного і водночас затишного, сприятливого для відпочинку інтер’єру.
У спальні на фото фісташковий відтінок має стіна за ліжком, решта залишені білими. Фісташкового кольору також і постіль. Аксесуари підібрані у золотому і м’ятному кольорі. Які штори пасуватимуть до фісташкових стін у спальні? Відповідні відтінки: варіації білого, світло-сірий, бежевий або темніший зелений відтінок, як-от шавлієвий.
Затишна спальня пофарбована фарбами MAGNAT CERAMIC 3.
Поєднання фісташкового кольору стін із натуральними матеріалами – ідеї для натхнення
З чим гармонуватиме фісташковий колір в інтер’єрі? Ось наші пропозиції щодо матеріалів та аксесуарів:
- Чим доповнити фісташкові стіни? Обирайте вироби зі світлої (дуб, бук, ясен) або з дещо темнішої деревини (горіх). Це можуть бути дерев’яні меблі, столики зі зрізу дерева, дерев’яні світильники або декоративні елементи.
- З фісташковим кольором красиво поєднуються плетені вироби з морської трави, лози, ротангу.
- Розмірковуєте, які штори підібрати до фісташкових стін? Віддайте перевагу натуральним тканинам, як-от льон. У такий спосіб ви отримаєте інтер’єр у стилі бохо або еко.
- З фісташковим кольором також гарно комбінується натуральний камінь, особливо білий або сірий мармур.
Які додаткові кольори найкраще гармонуватимуть із фісташковим кольором стін?
З фісташковими стінами варто поєднувати нейтральні кольори – білий, сірий, можливо також чорний (у матовому варіанті). Крім того, хорошу компанію цьому відтінку складуть інші кольори землі, як-от бежевий, пісочний, м’який коричневий.
Чудова ідея – кольори латуні, золоті і міді, які надають фісташковим інтер’єрам елегантного характеру. Також можна комбінувати між собою різні відтінки зеленого і, крім фісташкового, ввести в інтер’єр смарагдовий, пляшково-зелений або малахітовий колір.
Вітальня пофарбована фарбами MAGNAT CERAMIC 3.
Які переваги використання фісташкового кольору для фарбування стін?
Чому варто пофарбувати стіни у відтінок фісташки? Цей колір має багато переваг: він візуально не зменшує приміщення, він чудово вписується у різні стилі дизайну, від бохо до скандинавського, мід-сенчурі модерну та навіть вінтажу, красиво поєднується з натуральною деревиною і каменем, гарно комбінується з іншими кольорами та з кімнатними рослинами, наповнюючи оселю відчуттям спокою та гармонії.
Тепер ви знаєте, який на вигляд фісташковий колір, як він впливає на нервову систему людини, як ввести його в інтер’єр та які доповнення підібрати до фісташкових стін.
3 способи швидко змінити вигляд кухні у багатоквартирному будинку
Переглядаєте красиві інтер’єри в Instagram, надихаєтеся дизайнерськими журналами та мрієте про абсолютно нове втілення власної кухні? Її характер можна оновити у простий спосіб, не витрачаючи цілий статок, навіть якщо у вас невелика кухонька в квартирі в багатоквартирному будинку. Метаморфоза кухні без ремонту? Це можливо! Досить буде скористатися одним із трьох наших нескладних прийомів!
Гостьова кімната – які кольори вибрати для інтер’єру
Гостьова кімната – це місце, де запрошені вами гості зможуть зручно розташуватися і відпочити. Важливо, щоб її інтер’єр не тільки був гармонійно оформленим, але й справляв враження на гостей! Які кольори вибрати для гостьової кімнати? Як облаштувати цей простір? Ознайомтеся з нашими порадами і надихніться модними кольорами стін для гостьової кімнати.
Фарбування крок за кроком – поради для початківців
Усупереч поширеній думці, фарбування стін – справа не складна. Практично кожен може виконати його на високому рівні, за умови дотримання низки правил і належної послідовності дій. Ось кілька практичних рекомендацій, які допоможуть тим, хто хоче швидко змінити або освіжити інтер’єр, не витрачаючи значні кошти на послуги професіоналів. Усього декілька годин – і кімната може повністю змінити свій вигляд.
Кольори красивих інтер’єрів – колекція Moonlight Shadow
MAGNAT обожнює кольори! Щоденно нас оточують найрізноманітніші барви, які впливають на наше самопочуття, поведінку, концентрацію уваги і навіть творчі здібності та апетит. «Кольори красивих інтер’єрів» – це колірні поєднання, зібрані з усього портфоліо бренду MAGNAT, завдяки яким ми допомагаємо вам знайти красиві, позачасові рішення для дизайну інтер’єру – не тільки в плані вибору кольору стін, але й аранжування доповнень.