Домашня сторінка > Натхнення > Inspiracje > Сучасний стиль у вітальні – ідеї та варіанти дизайну
Сучасний стиль у вітальні – ідеї та варіанти дизайну
Сучасний стиль дизайну інтер’єру зародився в першій половині ХХ століття і залишається популярним донині. В інтер’єрах, оформлених у цьому дусі, переважають натуральні матеріали, нейтральні або «земляні» кольори, прості форми і лінії, мінімалізм. Вас цікавить цей стиль? Подивіться, як можна оформити вітальню в сучасному стилі у приватному будинку або квартирі.
Зміст:
- Як оформити вітальню в сучасному стилі?
- Невелика вітальня в сучасному стилі у квартирі
- Вітальня в сучасному стилі з елементами гламуру
Як оформити вітальню в сучасному стилі?
Одним із найважливіших принципів сучасного дизайну простору є правило, сформульоване Луїсом Салліваном: «Форма визначається функцією». Це означає, що дизайн, а також облаштування приміщення повинні відповідати його призначенню. Тобто, якщо будь-який елемент обстановки в кімнаті не має практичного застосування, його слід прибрати. Тому цей стиль повинен зацікавити тих, хто любить прості, впорядковані інтер’єри з чистими лініями, без зайвого вигадливого декору.
Отже, з яких елементів складається зручна і функціональна вітальня в сучасному стилі? Це, насамперед, натуральна або нейтральна колірна палітра. Використовуйте білі, сірі, бежеві, кремові та коричневі кольори, доповнюючи їх чорними акцентами. Вибирайте низькі меблі простих ліній і форм, без додаткового оздоблення, з гладкими фасадами. Вводьте в інтер’єр натуральну деревину, хоча можна використати і дерев’яний шпон. Інші матеріали, які ідеально вписуються в цей тренд: натуральні тканини, як-от льон, шерсть або бавовна, а також шкірозамінник. Із шорсткою текстурою натуральної сировини ідеально контрастуватимуть блискучі поверхні зі сталі, хрому чи скла.
Подбайте про доступ природного світла і практично повністю відмовтеся від декорування вікон, а коли йдеться про штучне освітлення, вибирайте найпростіші моделі ламп. Якщо ви мешкаєте в будинку з цікавими особливостями конструкції, можна залишити відкритими дерев’яні або бетонні балки чи елементи перекриття.
Невелика вітальня в сучасному стилі у квартирі
А яка ваша думка щодо сучасної вітальні в квартирі? Як бачите, стриману колірну палітру можна розширити більш яскравими барвами. Цей варіант популярний в дизайн-проєктах помешкань в сучасному стилі. Однак постарайтеся не перебрати міру. Введіть до монохромного інтер’єру один глибокий колір і за потреби доповніть його двома невеликими акцентами іншого забарвлення.
Можете скористатися нашою ідеєю і пофарбувати одну стіну своєї сучасної вітальні керамічною фарбою MAGNAT CERAMIC 3 у кольорі NCS S4030-B. Ця фарба створює міцне, високопігментоване покриття, стійке до плям і багаторазового миття, тому ідеально підходить для приміщення, яке часто використовується. На тлі цієї лазурної стіни красивий вигляд матимуть пудрово-рожеві та ніжно-бежеві аксесуари.
Вітальня в сучасному стилі з елементами гламуру
Якщо вам подобається загальна ідея сучасного стилю, але попри те ви любите декор, розгляньте оформлення вашої вітальні у цьому стилі, але з елементами гламуру. Тоді інтер’єр стане ще більш вишуканим та елегантним, але водночас набуде трохи театрального характеру: вкрита білим мармуром підлога, стіни пофарбовані фарбою MAGNAT CERAMIC 3 у білому кольорі, сірий стьобаний кутовий диван, глянцевий стіл і стільці на стильних ніжках, геометричні хромовані столики і декоративні сріблясті лампи, а також сірі штори і гардини з гладкого білого тюлю. Єдиним елементом, який порушує цю біло-сіру гаму, є стільниця з зеленого гартованого скла. Тож, у підсумку, це інтер’єр у сучасному стилі, збагачений лише вишуканою ноткою гламуру.
Інтер’єри в сучасному стилі надзвичайно модні. Вам подобається впорядкований, простий та функціональний простір? Це означає, що, облаштовуючи вітальню, варто вибрати саме цей напрям.
3 способи швидко змінити вигляд кухні у багатоквартирному будинку
Переглядаєте красиві інтер’єри в Instagram, надихаєтеся дизайнерськими журналами та мрієте про абсолютно нове втілення власної кухні? Її характер можна оновити у простий спосіб, не витрачаючи цілий статок, навіть якщо у вас невелика кухонька в квартирі в багатоквартирному будинку. Метаморфоза кухні без ремонту? Це можливо! Досить буде скористатися одним із трьох наших нескладних прийомів!
Гостьова кімната – які кольори вибрати для інтер’єру
Гостьова кімната – це місце, де запрошені вами гості зможуть зручно розташуватися і відпочити. Важливо, щоб її інтер’єр не тільки був гармонійно оформленим, але й справляв враження на гостей! Які кольори вибрати для гостьової кімнати? Як облаштувати цей простір? Ознайомтеся з нашими порадами і надихніться модними кольорами стін для гостьової кімнати.
Фарбування крок за кроком – поради для початківців
Усупереч поширеній думці, фарбування стін – справа не складна. Практично кожен може виконати його на високому рівні, за умови дотримання низки правил і належної послідовності дій. Ось кілька практичних рекомендацій, які допоможуть тим, хто хоче швидко змінити або освіжити інтер’єр, не витрачаючи значні кошти на послуги професіоналів. Усього декілька годин – і кімната може повністю змінити свій вигляд.
Кольори красивих інтер’єрів – колекція Moonlight Shadow
MAGNAT обожнює кольори! Щоденно нас оточують найрізноманітніші барви, які впливають на наше самопочуття, поведінку, концентрацію уваги і навіть творчі здібності та апетит. «Кольори красивих інтер’єрів» – це колірні поєднання, зібрані з усього портфоліо бренду MAGNAT, завдяки яким ми допомагаємо вам знайти красиві, позачасові рішення для дизайну інтер’єру – не тільки в плані вибору кольору стін, але й аранжування доповнень.