Плямовідпірність гарантована

Керамічність - що це таке?

Це інноваційна технологія, в основі якої лежать керамічні складові, високоякісні смоли з самозв’язуючими та гідрофобними властивостями, і високоякісні пігменти. Ця технологія гарантує1, що плями не проникають глибоко в лакофарбове покриття і дозволяє легко видаляти забрудення з пофарбованої поверхні не залишаючи жодних плям2.

MAGNAT CERAMIC це високоякісна інноваційна керамічна плямовідпірна фарба для інтер’єрів.

Вона є ПЛЯМОВІДПІРНОЮ2 і має ГАРАНТІЮ ПЛЯМОВІДПІРНОСТІ1!

Купуйте не ризикуючи!

Чи насправді так легко видалити плями і забрудення?

ПЛЯМОВІДПІРНА ФАРБА

тобто не вбирає бруд і „складні” плями, такі як: кава, вино, чай, гірчиця, кетчуп, соняшникова олія, маркери на водній основі, крейда, помада, молоко, апельсиновий сік, кока-кола (очистити до часу, що вказаний на упаковці).

1Гарант: ТзОВ „Снєжка-Україна” 81000, Україна, Львівська область, м. Яворів, вул. Привокзальна, 1а. Строк дії та територіальне поширення гарантійного захисту: 12 місяців з дня покупки, територія України (за винятком територій, тимчасово окупованих Російською Федерацією та територій, на яких ведуться бойові дії). У випадку доведення відсутності плямовідпірності фарби Magnat Ceramic (Magnat Церамік), Покупець має право на повернення сплаченої за придбаний Продукт грошової суми. Гарантія не виключає, не обмежує та не призупиняє права Покупця, що виникають з положень законодавства України про недоліки проданого товару.
2Дотримуючись інструкцій Виробника, яка розміщена на упаковці, Magnat Ceramic (Magnat Церамік) на гладких, підготовлених основах не вбирає бруд і „складні” плями, такі як: кава, вино, чай, гірчиця, кетчуп, соняшникова олія, маркери на водній основі, крейда, помада, молоко, апельсиновий сік, кока-кола (очистити до часу, що вказаний на упаковці). Видалення плям і „складних” забруднень з шорстких, нерівних поверхонь може бути ускладненим.

ФАЙЛИ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ:

Стежте за нами у: